De staking van 6 november gaat door

04 november 2019

De afgelopen dagen zijn er verschillende ontwikkelingen geweest waarbij de landelijke onderwijsstaking op 6 november door de bonden zowel is afgeblazen als weer in het leven is geroepen. In het verlengde hiervan heeft u hierover ook verschillende berichten ontvangen vanuit het bestuur en onze school.

 

Hierbij ontvangt u de laatste en definitieve stand van zaken:

 

Er wordt gestaakt 

We laten definitief weten dat onze school op woensdag 6 november dicht is, omdat onze leraren deelnemen aan de actie. Dit betekent dat u voor uw kind(eren) op 6 november toch oppas/opvang moet organiseren.

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies