Team

Directie

 

 

Jan-Willem Wolke

j.w.wolke@o2g2.nl

 

Arjan de Rooij

a.derooij@o2g2.nl

 

Intern begeleiders

 

 

Suzanne Claassen

s.claassen@o2g2.nl

 

Inge de Jong

i.dejong@o2g2.nl

 

Groepsleerkrachten

 

Groep(en)

Rosa Akkerman

r.akkerman@o2g2.nl

Dolfijnen

Ilse Bos

il.bos@o2g2.nl

Beren, Kikkers

Karin Bosklopper

k.bosklopper@o2g2.nl

Zeehonden

Saskia Broer

s.broer@o2g2.nl

Kastanje

Marloes Buringa

m.buringa@o2g2.nl

Koala’s

Suzanne van Dijken

s.vandijken@o2g2.nl

 

Aafke Doortmont

a.doortmont@o2g2.nl

Wilg

Carola de Groot

c.degroot@o2g2.nl

Beren

Jeldau de Groot

j.degroot@o2g2.nl

Lariks

Jeroen Hooglugt

j.hooglugt@o2g2.nl

Dolfijnen

Martine Haalmeijer

m.haalmeijer@o2g2.nl

Plataan

Andreas Helmus

a.helmus@o2g2.nl

Dino’s

Rob van der Leij

r.vanderleij@o2g2.nl

Wilg

Karen Meerman

k.meerman@o2g2.nl

Zeehonden

Wilma Pilk

g.pilk-hoekstra@o2g2.nl

Plataan

Marc de Ruiter

m.deruiter@o2g2.nl

Kikkers

Anja Schut

a.j.schut@o2g2.nl

Hazelaar

Niels Stockmann

n.stockmann@o2g2.nl

Lariks

Magrieta van der Tuin

m.vandertuin@o2g2.nl

Leeuwen

Inge Veld

i.veld@o2g2.nl

Hazelaar

Olaf Wessels

o.wessels@o2g2.nl

Linde

Bas Westerhof

 

Techniek

Ruth Wijting

r.wijting@o2g2.nl

Esdoorn

Vakleerkrachten

 

 

Onno Reijnhout

o.reijnhout@o2g2.nl

 

Jeroen Scholma

j.scholma@o2g2.nl

 

Orthopedagogen

 

 

Jojanneke Bertens

j.bertens@o2g2.nl

 

Marije Keizer

m.keizer@o2g2.nl

 

Logopedisten

 

 

Caroline Horn

c.horn@o2g2.nl

 

Mirjam Treurniet

m.treurniet@o2g2.nl

 

Onderwijsassistenten

 

 

Kirsten Boiten

 

 

Johanna Bosch

 

 

Aukje Buurlage

 

 

Marion Groenhorst

 

 

Anita van der Pers

 

 

Nienke Zijlstra

 

 

Administratie

 

 

Marian Okken

m.okken@o2g2.nl

 

Marius Verhaar

m.verhaar@o2g2.nl

 

Conciërges

 

 

Bobby van der Leij

b.vanderleij@o2g2.nl

 

Daniël Schaap

d.j.schaap@o2g2.nl

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies